Nová vedlejší specializace Management organizací pro budoucnost

Rádi bychom vám představili novou vedlejší specializaci 3MB Management organizací pro budoucnost, kterou otevřela Katedra managementu FPH. Cílem této vedlejší specializace je prohloubit, rozšířit a propojit vaše teoretické znalosti s praktickými znalostmi, technikami a dovednostmi v oblasti řízení organizací a organizačního rozvoje, ekonomie organizací, řízení organizačních změn, v problematice organizační architektury, řízení mezinárodních týmů a v oblasti chování firem v různých prostředích.

Důležitým aspektem této VS je propojení teorie s praxí, kdy například při řešení praktických případových studií a příkladů budete pracovat v týmech a formou projektové praxe se propojíte s mezinárodními týmy (v rámci předmětu 3MA514 Praktikum mezinárodního managementu budete řešit případové studie zaměřené na řešení etických dilemat v managementu, udržitelnosti a diverzity, a to online formou ve spolupráci se studenty z University of Antwerp).

Studium vedlejší specializace je poté zakončeno zpracováním týmového projektu v rámci předmětu 3MA516 Projektová praxe mezinárodního managementu.

Více o VS na stránkách katedry.

Více o VS na webu vedlejsky.cz.

Nová vedlejší specializace Management organizací pro budoucnost