Odhalte, co skrývá věda na VŠE, na Noci vědců /6.10. 2023/

Přijďte se přesvědčit o tom, že věda není nuda. V bílých pláštích naše vědce sice nepotkáte, to ale neznamená, že vědu nemají v krvi.

Odhalte, co skrývá věda na VŠE, 6. října 2023 na Noci vědců.

Jedná se o celorepublikovou vědecko-popularizační akci, do které se každoročně zapojuje více než 100 organizátorů – veřejné vysoké školy, vědecké instituce, muzea, planetária a hvězdárny. Celý program akce je zcela zdarma. Tématem letošního ročníku je Tajemství.

Co chystá VŠE

Ať už jste zaměstnanci VŠE, studenti nebo nadšenci z řad veřejnosti, rádi vás přivítáme na více než 25 krátkých přednáškách a 7 celovečerních stanovištích s programem (včetně stánku ČNB a Eurocenter Úřadu vlády ČR). Co na Noc vědců připravuje VŠE, se můžete podívat tady. Navíc i letos si budete moci zahrát online hru skrze svůj mobilní telefon. Ve hře „Záhada nákazy finanční negramotností” se ocitnete v situaci, kde budete čelit epidemii zvláštní nemoci.

Co chystá FPH

FPH vám v rámci Noci vědců prozradí, proč je důležité pečovat nejen o naše tělo, ale i emoce a mysl, odhalí vědecky ověřenou metodu všímavosti, která zlepší kvalitu spánku a posílí paměť a objevíte s námi, v čem je kouzlo cooworkingu. Kompletní program, který pro vás naše fakulta připravila, najdete ZDE.

Těšíme se na vás v pátek 6. října 2023.

FPH na Noci vědců /6.10. 2023/